Bystrá 100, Brezno
+421 905 504 220, +421 908 921 074
duhovy.pstruh@gmail.com

AKCIE

Rodinná oslava, stretnutie

V našich priestoroch Vám pripravíme menšie rodinné stretnutie, oslavu jubilea, firemný večierok a pod. so slávnostnou večerou, ubytovaním, resp. možnosťou prenájmu altánku na grilovačku alebo varenie gulášu.

Úvodná fotografia z prípravy oslavy životného jubilea.
Na požiadanie Vám pripravíme cenovú ponuku na základe Vašich požiadaviek.

Pobytový balík jar, leto, jeseň s využitím príspevku na rekreáciu

 

 • 2 osoby na 7 dní / 6 nocí
  ubytovanie v hotelovej časti penziónu (izba s manželskou posteľou) s polpenziou
  a  2x vstupom do wellness za cenu 500€
 • 4 osoby (2 dospelí a 2 deti) na 5 dní / 4 noci
  ubytovanie v hotelovej časti penziónu (izba s manželskou posteľou a 2 prístelkami)
  s polpenziou a 2 x vstupom do wellness za cenu 500€

 

Vytvoríme Vám pobytový balík podľa Vašich požiadaviek, napíšte nám.
Na požiadanie (oznámte prosím túto požiadavku ešte pred platbou) Vám vystavíme faktúru s uvedením osobných údajov, ktorú so žiadosťou predložíte zamestnávateľovi na vyplatenie príspevku na rekreáciu.

Veľkonočný pobyt s možnosťou využitia príspevku na rekreáciu

 

 • pre 2 osoby na 4 dni / 3 noci 

Veľkonočný pobyt na 3 noci pre 2 osoby s polpenziou a 2 x vstupom do wellness Vám ponúkame za cenu 280€ (s využitím sauny vo wellness za 294€).
Raňajky budú podávané formou bufetových stolov, večera trojchodová, servírovaná s možnosťou výberu z dvoch hlavných jedál.

 • pre 4 osoby (2 dospelí a 2 deti) na 4 dni / 3 noci 

Veľkonočný pobyt na 3 noci pre rodinu s dvomi deťmi s polpenziou a 2 x vstupom do wellness Vám ponúkame za cenu 504€ (s využitím sauny vo wellness za 528€).
Raňajky budú podávané formou bufetových stolov, večera trojchodová, servírovaná s možnosťou výberu z dvoch hlavných jedál.

Na požiadanie Vám vystavíme faktúru s uvedením Vašich osobných údajov ako účtovný doklad pre Vášho zamestnávateľa. Túto informáciu je potrebné oznámiť nám na začiatku ubytovania.

Zimný pobyt na 2 noci

Zima u nás ešte neskončila! Príďte sa rozhýbať na naše svahy na Táloch, Mýte pod Ďumbierom, či Chopku!  Víkendový pobyt s ubytovaním  v hotelovej časti s raňajkami  a  1x vstupom do wellness (bazénik, vírivka) za zvýhodnenú cenu 120€.

Zvýhodnený pobyt pre skupiny

prenájom kapacity budovy penziónu (19+ 4) a salónika za cenu (podľa obdobia) 400€, 500€, resp. 600€ na noc.

Teambuilding, Školenie

ponúkame možnosť organizovania firemných akcií, zabezpečíme miestnosť, prezentačnú techniku, celodennú stravu, občerstvenie. Ponúkame možnosť prenajať si altánok pri Kolibe s možnosťou varenia gulášu a vlastnej konzumácie (čapovanie piva, hudba) do 100€ za hodinu.

Na požiadanie pripravíme cenovú ponuku akcie.

Škola v prírode

Pre žiakov 1.stupňa ZŠ za 5 nocí za 100€ pre dieťa. V cene je 5 x ubytovanie, 5xdenne strava, pitný režim, miestnosť na vyučovanie, návšteva Bystrianskej jaskyne. Bonus – bazénik a vírivka 2 hod. na pobyt zdarma. Cena platí minimálne pre 20 žiakov. Celkový počet možných obsadených lôžok je 57. Na 10 žiakov 1 pedagóg zdarma.

Na požiadanie pripravíme cenovú ponuku podľa požiadaviek školy.

Lyžiarsky výcvik na 6 dní/5 nocí – rok 2020

(od nedele do piatku) s polpenziou, výdatnou desiatovou polievkou na svahu, SKI pasom a SKI busom do lyžiarskeho strediska Tále za 150€ na žiaka ZŠ, 160€ na žiaka SŠ. Na 10 žiakov/študentov jeden pedagóg zdarma. Cena platí pre minimálne 30 žiakov. Celkový počet možných obsadených lôžok je 62. Na požiadanie zabezpečíme zapožičanie lyžiarskej výstroje. Bonus – bazénik a vírivka 2 hod. na pobyt zdarma.

Na požiadanie pripravíme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Vieme zabezpečiť plnú penziu, návštevu jaskyne, dopravu zo školy k nám aj naspäť.
Pripravíme ponuku aj na skrátený pobyt.
Prijímame objednávky na zimnú sezónu 2020.

Záujem o akciu

Online
rezervácia

Stránka sa načítava