Bystrá 100, Brezno
+421 905 504 220, +421 908 921 074
duhovy.pstruh@gmail.com

Ubytovanie

Penzión Dúhový pstruh**

má celkovú kapacitu 62 lôžok:

z toho časť penzión 24 lôžok (19 pevných + 5 kvalitných prísteliek)
hotelová časť – 38 lôžok (12 manželských postelí a 14 prísteliek).

Ide o dva ubytovacie štandardy: časť penzión a hotelovú časť.
Penzión ponúka ubytovanie v moderne a komfortne zariadených izbách s televízorom, chladničkou a vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa + toaleta). Izby sú vhodné aj pre služobne cestujúce osoby, k dispozícii na izbe je malý písací stolík a wifi-pripojenie.

V decembri 2014 bola daná do prevádzky hotelová časť penziónu, vhodná pre náročnejších zákazníkov. Všetky jej izby sú moderne zariadené, dvojlôžkové s manželskou posteľou a možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Ich súčasťou je predsieň a sociálne zariadenie  so sprchovým kútom a toaletou (s podlahovým vykurovaním). V izbách a na chodbách sú koberce.

V časti penzión Vám ponúkame ubytovanie v 2, 3, 4 lôžkových izbách a dvoch rodinných 2-spálňových izbách s možnosťou ubytovania 5-7 osôb. V izbách v časti penzión sú prevažne kúpeľne s vaňou.

Vo všetkých izbách – v penzióne i v hotelovej časti, sú umiestnené nové LED televízory s káblovým príjmom, chladnička a rýchlovarná kanvica so šálkami, s možnosťou pripraviť si čaj alebo kávu. Veľký dôraz kladieme na čistotu izieb a spokojnosť našich hostí.
Penziónová i hotelová časť sú zároveň prepojené do jedného celku spojovacou chodbou. Ubytovanie je vhodné pre rodiny, jednotlivcov na služobných cestách, priateľov na turistike, či lyžovačke, golfistov, ale aj väčšie skupiny – porady, teambuildingy, lyžiarske výcviky, školské výlety, školy v prírode.

 

Online
rezervácia

Stránka sa načítava