Bystrá 100, Brezno
+421 905 504 220, +421 908 921 074
duhovy.pstruh@gmail.com

Wellness

  PRIVÁTNE WELLNESS – LEN PRE VÁS

V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy sa snažíme nájsť trochu času, súkromia a pokoja len pre seba, sa vyplatí spojiť príjemné s užitočným. Vychutnajte si u nás privátne wellnes s bazénikom s protiprúdom – 6x4m s hĺbkou 120cm, oddych v parnej saune, infrasaune s chromoterapiou alebo nenáročnú, veľmi príjemnú relaxáciu vo vírivke s chromoterapiu a možnosťou vlastnej hudby, ktorá sa Vám páči z Vášho smartfónu, pri ktorej zabudnete na celodenný zhon.

Wellness je prevádzkované ako privátne, vstup spravidla na 50 min.  Cena za bazén a vírivku je 5€ na osobu, so saunou 8€ na osobu. Vstup si objednáte po príchode na ubytovanie  na recepcii.
Pri vstupe Vám zapožičiame zdarma osušku, do sauny plachtu.

Prevádzková doba wellness:

12.30 – 13.20 hod. – prvý vstup
13.30 – 14.20 hod.
14.30 – 15.20 hod.
15.30 – 16.20 hod.
16.30 – 17.20 hod.
17.30 – 18.20 hod.
18.30 – 19.20 hod.
19.30 – 20.20 hod. – posledný vstup

CHROMOTERAPIA  (u nás vo vírivke a v infrasaune)
je alternatívna liečebná metóda využívaná k harmonizácii tela a ducha pomocou svetla a farieb. Celkove posilňuje odolnosť organizmu, zmierňuje stres a navodzuje pocit kľudu. Svetlo a farby na nás rozsiahle pôsobia, „zafarbujú“ našu náladu a životnú energiu. Ovplyvňujú naše vnímanie teploty, času, schopnosť sústredenia sa, a naše celkové psychické rozpoloženie, ktoré úzko súvisí s našou telesnou stránkou. Chromoterapiu poznali už starí Číňania, Gréci a Egypťania. Farebné tóny považovali za božskú silu, nevyhnutnú k udržaniu vnútornej energie v tele. Tá bola kedysi synonymom zdravia. Naši predkovia taktiež verili, že každý ľudský orgán je spojený s určitou farbou a využívali chromoterapiu k pozitívnemu pôsobeniu pri rôznych zdravotných problémoch.
Farby dúhy – optický úkaz chápaný ako dobré znamenie a signalizujúci koniec búrky v nás vzbudzuje optimizmus a má pozitívny vplyv na náš duševný a fyzický stav.
ČERVENÁ – vyžaruje teplo, dodáva energiu, zvyšuje pocit bezpečia a sebadôvery, rozprúdi krv, zrýchľuje metabolizmus, priaznivo pôsobí napr. pri chudokrvnosti a chronickom kašli.
ORANŽOVÁ – povzbudzuje, zlepšuje náladu, posilňuje energiu, zbavuje depresie a smútku, pôsobí pri strate chuti, pri anémii, anorexii, pomáha pri správnom mentálnom vývoji.
ŽLTÁ – pozitívne naladí, posilňuje nervový systém, povzbudí chuť k učeniu a intelekt, podporuje pamäť, ctižiadosť a výdrž, pomáha pri sebaovládaní.
ZELENÁ – ukľudňuje, harmonizuje myšlienky, zotavuje, má pozitívny vplyv na detoxikáciu tela. MODRÁ – ukľudňuje, uspáva, omladzuje pokožku, tlmí chuť k jedlu, pomáha napr. pri bolestiach hlavy, pri astme a zápalových ochoreniach.
FIALOVÁ – dodáva duševnú silu, zlepšuje neurologické komplikácie, pôsobí pri ochoreniach lymfatického systému.
BIELA (denné svetlo) – riadi mnohé fyziologické a psychické procesy človeka. Znižuje stres, tepovú a dychovú frekvenciu, krvný tlak a celkove funguje ako štartovací systém všetkých fyziologických funkcií nášho tela.

Online
rezervácia

Stránka sa načítava